Garáže

Montované garáže s omítkou

montovaná garáž s omítkou LK-pergoly.cz

Precizní ocelová konstrukce

Jedná se o unikátní prémiové řešení z pohledu antikorozní ochrany.  Trojfázová povrchová úprava je řešena skladbou v podobě žárového pozinkování, fosfátování ponorem a práškové  vypalované barvy (tzv. komaxit).  Na tyto práce máme k dispozici jednu z největších práškových lakoven s chemickou předúpravou té nejvyšší kvality od firmy Henkel.
Garáže, či zahradní domky jsou konstruovány i do třetí sněhové oblasti s charakteristickým  zatížením sněhu až 1,25 KN/m2. Jsou to nejrobustnější montované garáže s omítkou na trhu a  v  tomto směru námi navržená konstrukce plně vyhovuje statickým požadavkům ve smyslu Eurokódu
Tato technologická orientace na maximální kvalitu nám umožňuje dávat naším zákazníkům 10 letou tovární záruku proti prorezavění celé garáže. Životnost celého řešení je však ještě mnohonásobně delší.

K nerozeznání od Vašeho domu

Nedostane se na Váš pozemek těžká technika a přesto toužíte po masivní garáži s fasádní omítkou? Jedinečný konstrukční systém našich montovaných garáží  umožnuje přizpůsobit veškeré parametry Vaší představě. Velikosti i barevné provedení fasádní omítky tak bude navrženo přesně dle Vašeho požadavku. Navíc je možné si vybrat i z široké škály volitelného příslušenství. V lepší představě o budoucí realizaci Vám pak pomůže podrobný nákres, který Vám v rámci objednávky připravíme  zcela zdarma. 

Montovaná garáž LK-pergoly.cz

Betonové garáže

Kvalitní německý monolit

Na výrobu garáže používáme ocelové výztuže a beton pevnosti B35/45. Stěna je u našich garáží silná minimálně 8cm. Tímto dosahuje výrobce nadstandartní stability i takřka neomezené životnosti. Špičkovou kvalitu lze dosáhnout díky výrobě v halách kde je možné se vyhnout negativním vlivům počasí  i lidského faktoru na stavbě.
Garáž je vyráběna včetně betonové podlahy. Ušetříte tak čas i prostředky, které by jinak bylo třeba  investovat například do základové desky. Krom tvarové stálosti konstrukce můžeme zaručit i maximální odolnost povrchové úpravy. Tuto docilujeme specifickým vrstvením materiálu s názvem REKKERSKIN. Beton, spojovací vrstva, armovací tkanina, omítka a elastický povrchový nátěr se tak spojí do jedinečného, maximálně odolného systému. 

Betonová Dvojgaráž LK-pergoly.cz
Garáž betonová LK-pergoly.cz

V mnoha variantách i s řadou doplňků

Každá garáž je vyráběna přímo pro konkrétního zákazníka. Vybírat můžete z řady typů i
rozměrů. Volit lze provedení pro jeden i více vozů, standartní ale i zvýšenou konstrukci. Nechybí ani možnost doplnit vedlejší ocelové dveře či okno. Výklopnou bránu může nahradit  luxusní sekční brána. V případě potřeby samozřejmě rádi připravíme i elektroinstalaci skrytou pod omítkou. Pro nejnáročnější je tu pak i možnost zesílení konstrukce pro osazení do břehu či jako příprava pro zelenou střechu. Navíc u každé garáže realizujeme odvod dešťové vody a odvětrání zcela zdarma.