Rodinné domy

Mobilní domy i rozsáhlé montované stavby

Montovaná stavba LK-pergoly.cz

S možností dovozu i výstavbou na místě

Jsme českým dodavatelem a realizátorem staveb založených na systémů SIPs (Structural Insulated Panel systems). Tento systém je určen pro výstavbu nízkoenergetických a pasivních dřevostaveb. Takřka jediným limitem výstavby je projektantova fantazie. Důraz je kladen především na energetickou účinnost, odbourání tepelných mostů, jednoduchost při montáži, ale také na univerzálnost a lehkost konstrukce. Při výrobě klademe velký důraz na ekologii, kvalitu zpracování a kvalitu použitých materiálů, s čímž je spojen i přísný výběr dodavatelů. Jednoduchost konstrukce a příprava jednotlivých dílů stavby na míru umožňuje výrazné zrychlení řemeslných úkonů na staveništi a eliminuje tak vznik potenciálních chyb při realizaci.

 

Univerzální konstrukční systém: SIP panel

Naši klienti se mohou rozhodnout, v jaké fázi rozpracovanosti stavbu převezmou. Mohou využít služby kompletní dodávky domu na klíč, lze využít možnosti dodání uzavřené hrubé stavby, nebo si od naší společnosti objednat jen realizaci samotného skeletu.
 Inspiraci pro Vaše projekty můžete nalézt u našich   předchozích realizací s možností vnesení vlastních myšlenek. Možností je samozřejmě i návrh čistě dle Vašich představ. Díky individuálnímu přístupu tak otevíráme cestu Vaší kreativitě a potřebám. Spolupracujeme s  projekční kanceláří specializovanou na tento typ výstavby, to nám umožňuje rychle reagovat na potřeby investora. Můžeme tak ve velmi krátké době zajistit studie či projekty dle konkrétních požadavků investorů. Od počátku klademe důraz na vysokou kvalitu prováděných prací, kvalitu přípravy, kontrolu a řízení projektu. Aktivní a seriózní přístup k investorům je u nás samozřejmostí. 

Dřevostavba LK-pergoly.cz
Mobilní dům LK-pergoly.cz

Včetně založení stavby

Ať už stavíme mobilní domek, nebo řešíme rozsáhlejší realizaci přímo na parcele, rádi pomůžeme i se založením stavby. Toto realizujeme pomocí kvalitních zemních vrutů. Jejich použití je nejen ekonomicky nenáročné, ale hlavně rychlé a universální. Po provedení potřebných zkoušek tak můžeme mít hotovo již za jediný den.
Dáváte-li přednost masivním betonovým základům, je to samozřejmě také možné. Dům Vám rádi osadíme i na svépomocí připravené betonové patky, či pomůžeme s realizací betonové desky. S vhodnou podobou základu Vám pak samozřejmě rádi kdykoliv poradíme.