Zimní zahrady

Sezonní provedení zimní zahrady

Rámové zasklení: posuvné i fixní

 • Hledáte cestu k posezení na terase i ve chvílích kdy přijdou podzimní plískanice? Chcete si čas od času užít sváteční posezení i s romantickým výhledem do zasněžené zahrady? Právě jste našli ideální řešení.

   

 • Rádi vybudujeme komplexní řešení, ale pomůžeme i s uzavřením Vašeho stávajícího zastřešení a ochráníme Vás tak před poryvy větru a deště ze všech stran.

   

 •  Kombinace posuvného a fixního opláštění Vám i přes nejteplejší části roku umožní prostor maximálně provětrat. Zabráníte  tak nepříjemnému skleníkovému efektu. Samozřejmostí je pak i doplnění konstrukce větracími nadsvětlíky či křídlovými dveřmi.

   

 • Do opláštění lze použít řadů typů skel. Pro přezimování Vašich květin se skvěle hodí izolační dvojsklo. Maximální bezpečí pak přinese sklo lepené. Toto díky speciální laminovací fólii podrží střepy na místě i při poškození výplně. Minimalizuje se tak případné riziko zranění.

AKCE:  SLEVA až 35% 

MONTÁŽNÍ PRÁCE ZDARMA

* uvedené ceny jsou uvedeny bez DPH pro velikost 3×2,5m

Zimní zahrada s polykarbonátem

dříve 255 610Kč  nyní 189 341

     Zimní zahrada se sklem:

dříve 266 647Kč  nyní 197 516Kč

Základní barevné provedení

Zimní zahrada barvy

Bezrámové posuvné zasklení

 • Pokud je pro Vás maximální prioritou ničím nerušený výhled, vyberete si z řady bezrámového opláštění. Prostor v tomto případě uzavírá sklo o síle až 10mm. Toto zaručuje dostatečnou odolnost i stabilitu, díky čemuž není třeba hliníkový rám.

 • V naší nabídce najdete klasický posuvný systém, ale i řešení u kterého je možné veškeré výplně „vyklopit“ a maximalizovat tak otevřený prostor.

 • Veškeré konstrukce vyrábíme na míru, s maximálním důrazem na design i kvalitu provedení. Díky tomuto se dokážeme maximálně přizpůsobit prostoru i Vašim požadavkům. 
Zimní zahrada

Zimní zahrada s polykarbonátem 

dříve 255 610Kč nyní 189 341

Zimní zahrada s bezpečnostním sklem 

dříve 266 647Kč  nyní 197 516Kč

AKCE:  SLEVA až 35% 

MONTÁŽNÍ PRÁCE ZDARMA

* uvedené ceny  jsou uvedeny bez DPH  pro velikost 3×2,5m

Celoroční zimní zahrady

Posuvně zdvižný systém

 • Chcete-li rozšířit Váš dům o celoročně obyvatelnou zimní zahradu, je třeba použít provedení s maximální možnou mírou tepelné izolace a tedy i s enormním důrazem na kvalitu. Proto jsme se rozhodli pro spolupráci s naším švýcarským partnerem, společností SUNPARADISE.

 • Tím nejlepším ze systémů prosklení je tzv. HS-portál. Jde v podstatě o posuvně zdvižné dveřní křídlo. Rám zde tvoří hliníkové profily s přerušeným tepelným mostem osazené izolačním trojsklem. To vše  doplněné kováním té nejvyšší jakosti. 

 • Díky snadné manipulaci  zvládnou práci s tímto opláštěním i senioři či nejmladší  členové domácnosti. Bez navýšení ceny pak máte na výběr z širokého spektra barevných odstínů. Samozřejmostí je pak vizualizace celého řešení a podrobná výrobní dokumentace.  
Zimní zahrada celoroční LK-pergoly.cz

Zimní zahrada s izolačním trojsklem:  

dříve 766 727Kč  nyní 567 946

AKCE:  SLEVA až 35% 

* uvedené ceny  jsou uvedeny bez DPH  pro velikost 3×2,5m

Posuvné zasklení LKpergoly.cz

Posuvně skládací systém

 • Další z možností, jak opláštit naše hliníkové zastřešení pro celoroční využití je konstrukce v podobě tzv. harmoniky. Jednotlivá křídla jsou v tomto případě spojena důmyslným systémem kování, který umožňuje výplně k sobě pohodlně složit.

 • Maximální otevíravá plocha umožnuje udržet prostor skvěle provětraný. Při příznivém počasí můžete segmenty složit na stranu a nic Vám tak nebrání ve výhledu. Veškeré prvky pak samozřejmě mají opět výborné izolační vlastnosti a hodí se tak pro osazení izolačního dvojskla nebo trojskla.

 • Díky svým vlastnostem se celoroční zimní zahrada stává plnohodnotným rozšířením obytného prostoru a můžete ji využít ať už jako jídelnu či rozšíření obývacího pokoje. Díky prosvětlenému prostoru pak získá Vaše stavba punc luxusu a originality.

AKCE:  SLEVA až 35% 

* uvedené ceny  jsou uvedeny bez DPH  pro velikost 3×2,5m

Zimní zahrada s izolačním trojsklem:

dříve 768 569Kč   nyní 569 377Kč